2017 Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Hangi Dallarda Aldı

  1. Rising Star” Ödülleri Miray DANER, Melisa ŞENOLSUN VE Hazal Filiz KÜÇÜKKÖSE‘nin oldu.Genç yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu’nun elinden aldı.
  2.  En İyi Senarist ödülü Kanal D’de yayınlanan ‘Vatanım Sensindizisi ile Nuran Everen Şit‘in oldu. Nuran Everen Şit’e ödülünü ünlü yönetmen Osman Sınav verdi.
  3. En İyi Spor Programı: Stadyum – Ersin Düzen, Mustafa Denizli – Ali Gültiken (TRT) programın sunucularına ödülü teknik direktör Yılmaz Vural verdi.
  4. En İyi Dizi: Vatanım Sensin (Kanal D)’En İyi Dizi’ Ödülü Kanal D Ekranlarında Yayınlanan ‘Vatanım Sensin’e Gitti. Dizinin Yapımcısı Onur Güvenatam’a Ödülünü Ünlü Yapımcı Türker İnanoğlu verdi.
  5. En İyi Klip: Mabel Matiz, Anıl Can  (Ya Bu İşler Ne) Ünlü Şarkıcı Göksel Ödülü Mabel Matiz ve Anıl Can’a takdim etti.
  6. Yılın Şarkısı: Beni Çok Sev – Tarkan Söz: Günay Çoban – Müzik: Serkan İzzet ÖzdoğanÖdülü Günay Çoban Ve Serkan İzzet Özdoğan, Ayla Çelik’in Elinden Aldı
  7. EN İYİ POP MÜZİK ERKEK: TARKAN 
    Cem Yılmaz ‘Ne Kadar Yıldız Olduğunu Siz Düşünün, Ayak İşlerini Ben Yapıyorum’ Esprisini Yaparak ödülü Tarkan’a verdi
  8. En İyi Pop Müzik Kadın: Sezen Aksu,  Tarkan Törene Katılamayan Sezen Aksu’nun Yerine Ödülü aldı Ödül Veren Cem Yılmaz ‘Genç Bir  İsim Yeni Bir İsim Sezen Aksu’ Esprisini Yaptı 
  9. En İyi Çocuk Oyuncu: -Beren Gökyıldız (Anne – Star Tv)
    ‘Anne’ Dizisinde Beren Gökyıldız’ın Annesini Canlandıran Cansu Dere Ödülü verdi.
  10. En İyi Fantezi-Halk Müziği Kadın: Ebru Yaşar 
    Ebru Yaşar’a Ödülü’nü Ünlü Sanatçı Erol Evgin takdim etti.
  11. En İyi Fantezi-Halk Müziği Erkek: Koray Avcı
    En İyi Fantezi Ödülünü Erol Evgin, Koray Avcı’ya takdim etti.
  12. Mucize Yaratanlar: Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Engin Akyürek, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Tuba Büyüküstün
    Bu Ödülü ise Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı takdim etti.
  13. En İyi Kadın Sunucu: Evrim Akın (Show Tv) 
    Ödül Veren – Merve Boluğur
  14. En İyi Erkek Sunucu: Ali İhsan Varol (Kelime Oyunu – Teve2)
    Ödül Veren – Selçuk Yöntem
  15. 15- En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi: Güldür Güldür Show (Show Tv) Ödül Veren – Yılmaz Erdoğan 
  16. En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Hande Erçel (Aşk Laftan Anlamaz Ki – Show Tv) Ödül Veren – Yılmaz Erdoğan
  17. En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu (Güldür Güldür Show – Show Tv)
  18. En İyi Çıkış Yapan Ödülü: Aleyna Tilki Haluk Levent tarafından verildi.
  19. Azerbaycan’ın En Parlak Yıldızı Ödülü: Roya Ayxan‘a ödülünü Sinem Kobal verdi.
  20. En İyi Dizi Müziği Ödülünü Alakan Ilgazdağ‘a (Söz Dizisi Star TV) Kıraç verdi. 
  21. En İyi Yönetmen Ödülü Usta Osman Sınav tarafından Yağız Ak Aydın‘a verildi.
  22. En İyi Kadın Haber Sunucusu Ödülünü Nazlı Çelik / Star Tv aldı.
  23. En İyi Erkek Haber Sunucu Ödülünü Fatih Portakal / Fox Tv  aldı.
  24. En İyi Haber Programı Ödülünü Cüney Özdemir / CNN TÜRK 5N1K aldı.
  25. En İyi Gündüz Kuşağı Ödülünü Müge Anlı ile Tatlı Sert / ATV programına verildi.
  26. En İyi Yarışma Programı Ödülü Survivor / Acun Ilıcalı’ya verildi.
  27. En İyi Proje Ödülünü (Çeyrek Asır / Harun Kolçak) Ödülü Eşref Kolçak aldı.
  28. En İyi Müzik Grubu Ödülünü Athena aldı.
  29. En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü İstanbullu Gelin / Aslı Enver aldı.
  30. En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Söz / Tolga Sarıtaş’a verildi.
  31. En İyi Dizi Çifti Ödülünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan Kalp Atışı Dizisi aldı.
  32. En İyi Youtuber ve instagrammer Enes Batur aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar