alonot.com Resmi Paylaşım Forumu İlke ve Kuralları

Kilitli
Kullanıcı avatarı
alonot.com
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 13
Kayıt: 08 Eki 2016 19:06
İletişim:

11 Eki 2016 00:03

alonot.com sitesi resmi paylaşım forumuna hoşgeldiniz... Bu site ders notu ve sınavlara yönelik paylaşımlara herkesin kolayca ulaşabilmesi ve içerikler içerisinde aranılan konu veya kavramların kısa sürede bulunabilmesi amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılara ve öğrencilere faydalı olabilmek dileğiyle... Site Yönetimi

Forum Kuralları:
1- Lütfen bütün paylaşımlarınızda ilkeli, dürüst ve hoşgörülü bir tavır içerisinde olunuz...
2- Forum alanlarında yeterli arama ve inceleme yapmadan önce lütfen soru veya yorum eklemeyiniz.
3- Paylaşımlarınızı ve sorularınızı akıcı ve anlaşılır bir anlatım diliyle yazmaya, Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.
4- Cümlelerinize büyük harf ile başlayınız, ancak başlık ve iletilerinizin tamamını büyük harflerle yazmayınız.
5- Başlıklarınızda "Acil, Lütfen Yardım, İmdat, Slm, Mrb" gibi anlaşılması zor, yanıltıcı ve kısa kelimeler kullanmayınız.
6- Paylaşımlarınızı, konularınızı ve sorularınızı doğru kategoride açmaya özen gösteriniz.
7- Forum alanlarında konusu suç teşkil eden, hakaret içeren, küçük düşürücü, argo ve eleştiri sınırlarını aşan, söz ve yazılardan kaçınınız. Bu tür söz ve yazılarda sitemizin sorumluluğunun olmadığını, hukuki ve cezai sorumluluğun bizzat yazarda olduğunu, bu tür söz ve yazıların forum moderatörlerince derhal kaldırılacağını, forum kullanıcısının da uyarılacağını, tekrarı halinde ise forum üyeliğininin sona erdirileceğini unutmayınız.
8- Forum kurallarına uymaya riayet ediniz, aykırı davranan kullanıcıları ihbar ediniz ve aykırılıkta ısrar edenlerin üyeliklerinin ve forumlarının sona erdirileceğini unutmayınız.

Site Yönetimi
alonot.com
Kilitli

“Forum İlke ve Kuralları” sayfasına dön

  • Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

    Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir