Skip to main content

Gece için 3 gizli meyve omurgayi geri yükler ve güç katar

Güç katmanın ve kas ve omurga üzerindeki yükü azaltmanın sırları eski zamanlardan beri korunmuştur. Onları antrenör sporcularına ve Olimpiyatçılara göstermek mümkün oldu. O zamandan beri nesilden nesile aktarıldı. Bugün, yoğun eğitimden sonra gücü hızlı ve verimli bir şekilde geri yüklemenizi, sırt ağrısını azaltmanızı sağlayan başka bir sırrı ortaya çıkaracağız. Bunu yapmak için sadece 3 meyveye ihtiyacınız var.

Her sabah güç ve enerji dolu uyanmak için, yatmadan önce günde üç bileşenden oluşan bir karışım kullanmak yeterlidir: kuru erik, kuru kayısı ve incir. Kursun süresi 1.5 aydır.

Oranların optimal oranı:

  • 5 adet kuru kayısı;
  • 1 büyük incir;
  • 1 adet kuru erik (her zaman kurutulmuş!).

Bu vitamin karışımının sırrı nedir? Bütün bu kurutulmuş meyveler yumuşak intervertebral disklerin doku onarımını destekleyen maddeler içerir. Ürünlerin düzenli tüketimi, manuel düzeltmeye gerek kalmadan omurganın esnekliğini ve stabilitesini artıracaktır.

Tek tek, bu bileşenlerin kompleksteki ile aynı güce sahip olmadığını lütfen unutmayın. Sadece doğru orantılı düzenleriyle mükemmel bir sonuç elde edilebilir. Aynı zamanda, meyve karışımının hem erkek cinsel gücü hem de kadın libido üzerinde büyülü bir etkisi vardır.

Her meyvenin gücü nedir

Gece için 3 gizli meyve omurgayı geri yükler ve güç katar

incir

Bu, kullanımı yaşlılıktaki tüm hastalıkları tedavi etmenizi sağlayan en eski ekili bitkidir. Günümüzde meyve kansere karşı profilaktik olarak kullanılmaktadır. Ayrıca tiroid fonksiyonunu iyileştirir. İncirlerin% 70’e kadar şeker içerdiğini hatırlamak önemlidir, bu nedenle meyve şeker hastaları için kontrendikedir.

Gece için 3 gizli meyve omurgayı geri yükler ve güç katar

Kuru Kayısı

Kuru kayısı, kardiyovasküler sistemin değişmez bir normalleştiricisidir. Kayısı çok fazla K, P, Fe, Ca, B5 vitamini ve karoten içerir.

Gece için 3 gizli meyve omurgayı geri yükler ve güç katar

kuru erik

Kuru erik infüzyonu böbrekler ve karaciğer için son derece faydalıdır. Romatizmal hastalıklarda ve aterosklerozda etkilidir. Yüksek K vitamini içeriği nedeniyle, kuru erik kan damarlarının duvarlarını güçlendirir, kalp kası ve sinir sisteminin işleyişini normalleştirir.

Profesyonel sporlarla uğraşmasanız bile, nadiren spor salonunu ziyaret edin, bu mucizevi karışım refahınızı olumlu yönde etkileyecektir. Kendiniz deneyin ve sonuçları bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir