Skip to main content

Boğaz ağrisini 4 saatte tedavi etmek için basit ve hizli bir tarif

Tatilde hasta olmayı kim sever? Dahası, anjina, kurtulmak çok zor olabilecek çok hoş olmayan bir hastalıktır. Bu nedenle, bu sinsi hastalığın ilk belirtilerini hissettiğiniz anda – bu tarifi deneyin, 4 saat sonra pratik olarak sağlıklı olacaksınız.

Bu inanılmaz, ancak kimyon ve brendi, birlikte kombine – bademcik iltihabı tedavisi için çok etkili bir ilaç! Atalarımız çeşitli hastalıkların tedavisinde geniş deneyime sahipti ve birçok yararlı tarif biliyorlardı. Bu tarif maalesef bizim için çok iyi bilinmiyor. Bununla birlikte, Batı’daki en eski ve boğaz ağrısının tedavisi için çok etkili bir halk ilacıdır ve sadece 4 saat içinde tedavi edebilir!

Bunu yapmak için sadece 80g kimyon tohumu, su ve bir çay kaşığı konyak lazım!

Nasıl yapılır?

Bir kahve değirmeni içinde öğütülmüş yarım bardak (80 g) kimyon tohumu, bir bardak su (200 ml) dökmeniz ve 15 dakika pişirmeniz gerekir. Bir miktar kahve telvesi anımsatan kalın ve viskoz bir kütle elde edersiniz.

Bir süzgeç alın ve bu kütleyi iyice süzün ve 1/4 bardak su (50 mi) ekleyin ve tekrar kaynamaya başlayana kadar ateşe koyun. Ateşten alın, et suyuna 1 çay kaşığı konyak dökün. Tedavi hazır!

Kimyon-ve-Konyak-Karışım-1024x589

Nasıl alınır?

Her yarım saatte bir çay kaşığı alın. 2 saat sonra boğaz ağrısının yavaş yavaş geçeceğinden ve yutmanın daha kolay olacağından emin olun. Ve 4 saat sonra tedaviyi tamamen tamamlayabilirsiniz.

Şiddetli ağrı için ilacı daha uzun süre alın. Bu tarif soğuk algınlığına, bademcik iltihabına, farenjit, tracheite eğilimli herkes için önerilir.

( üzerinden )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir